Business Intelligence v akci
Kontaktujte nás na +420 511 116 188 nebo info@intecs.cz

AVG Technologies

AVG Technologies

O AVG Technologies (NYSE: AVG)

AVG je přední společností poskytující internetovou bezpečnost zařízením, datům i lidem prostřednictvím softwaru a služeb. Oceněné technologie AVG využívá každý měsíc přes 200 milionů aktivních uživatelů po celém světě. Portfolio AVG pro spotřebitele zajišťuje zabezpečení práce na internetu, služby vázané na lokalitu a na ovládání telefonů, optimalizaci výkonu, ochrany soukromí a identity pro mobilní zařízení i stolní počítače. Portfolio divize AVG Business – šířené poskytovateli spravovaných služeb (MSP), prodejci s přidanou hodnotou (VAR) a prodejci – nabízí správu, kontrolu a reporting IT, integrovanou bezpečnost a správu mobilních zařízení. Tyto a další služby mají za úkol firmám zjednodušovat a chránit jejich podnikání.

Všechny obchodní známky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.

www.avg.com

 

„Vždy jsme považovali práci s daty za klíčovou kompetenci naší firmy. S prudkým růstem jsme si uvědomili, že pro náš úspěch je důležité umět vybrat si partnera, který nám pomůže dodávat více datových řešení rychleji, navíc snadno udržovatelných našimi zaměstnanci.“

Miroslav Umlauf

Business Intelligence director, AVG

Co pro AVG Technologies děláme

AVG Technologies využívají v některých oblastech vývoje službu BI outsourcing – již od roku 2013 si pronajímají čas našich BI/DWH specialistů. Naši kolegové posilují kapacity interních vývojářů a BI analytiků a poskytují své unikátní know-how, se kterým AVG Technologies zvládají rychle implementovat i rozsáhlé projekty.

„AVG Technologies je firma opravdu poctivě řízená daty. Každé své rozhodnutí mají podložené a velmi rychle umí vyhodnotit, zda projekt rozvíjet nebo utnout.“

Luboš Bednář, DWH/BI konzultant Intelligent Technologies

Na čem jsme s AVG Technologies spolupracovali

  • Podíleli jsme se na řešení pro reporting základních metrik a chování uživatelů jednotlivých produktů: míru akvizice, aktivace a úmrtnosti klientů (acquisition, activation and churn rates).
  • Zpřístupnili jsme controllerům data pro operativní finanční reportování.
  • Umožnili jsme efektivnější využití dat z nástrojů pro online marketing.

Jak spolupráce probíhá

AVG Technologies mají poměrně velké oddělení zabývající se každodenním využitím business intelligence. Naše role se proto zaměřuje především na vývoj datových skladů a sběr dat pro jejich práci.

  1. Interní BI analytici sbírají požadavky na informace a reporty. My je analyzujeme a společně s AVG týmem navrhujeme řešení.
  2. Připravené řešení vyvíjíme a testujeme ve spolupráci s interními vývojáři.
  3. Následně připravujeme projekt k předání: dolaďujeme dokumentaci, tvoříme skripty a protokol pro nasazení hotového řešení v souladu s požadavky, které firma kotovaná na newyorské burze musí splňovat.
  4. Hotový systém je udržován interním týmem a my jsme při ruce pro jeho další rozvoj.

U projektu jsme využili:

I vám pomůžeme lépe poznat zákazníky, jejich chování i způsob, jak produkt používají. Nebo zefektivnit finanční reporting. Nebo… O tom se pobavíme osobně.

Ozvěte se nám