Business Intelligence v akci
Kontaktujte nás na +420 511 116 188 nebo info@intecs.cz

Kalendář akcí – podzim 2019

Kalendář akcí – podzim 2019

Potkáme se na některé z podzimních konferencí zaměřených na data? V průběhu září až listopadu budeme vystupovat na těchto zajímavých akcích:

21. září – SQL Saturday Praha
Největší tuzemská konference pro profesionály zaměřená na Microsoft Data Platform již po třetí v Praze. Vstup na konferenci je zdarma po předchozí registraci. V pátek 20.9. jsou navíc k dispozici odborné workshopy na různá témata (od ladění výkonu SQL Serveru až po seznámení s Power BI)
Více na https://www.sqlsaturday.com/889/eventhome.aspx

25. září – Konference Primetime for Big Data 2019
Konference pro všechny, kteří chtějí pomocí dat a umělé inteligence zefektivnit řízení provozu, marketingu a prodeje ve své firmě. Na konferenci budeme vystupovat společně s Notinem (Martin Kavřík, Head of CRM analytics) s přednáškou na téma Cesta od akviziční strategie po využití potenciálu stávajících zákazníků. Na praktickém příkladu Notina se můžete inspirovat, jak je důležitá schopnost porozumění zákazníkům zejména na trzích, kde již není mnoho nových a další růst je možný především využitím dat současných zákazníků. Ukážeme si přístupy k segmentaci zákaznického portfolia a predikci odchodu zákazníka.
Více na https://bigdata.primetimefor.cz/

24. října – Konference IT pro finance
Konference zaměřená na propojení světa financí s IT. Na konferenci budeme vystupovat s přednáškou na téma Finance a plánování na jednom místě v prostředí Office 365 a Power BI. V návaznosti na přednášku navíc vystoupí i Alexandra Profantová s workshopem na téma Inovativní řešení manažerské výsledovky v Power BI.
Více na https://itprofinance.cz

22. listopadu – Konference Firma 4.0
Na konferenci Firma 4.0 uskutečníme workshop na téma Jak řídit firmu na základě dat. Představíme filozofii firmy řízené daty a praktické tipy, jak začít s touto transformací.
Více informací bude již brzy na https://www.rokdigitalnihopodnikani.cz/jaka-bude-nejvetsi-konference-roku-digitalniho-podnikani-2019-

Přijďte se s námi inspirovat pro práci s daty.