Business Intelligence v akci
Kontaktujte nás na +420 511 116 188 nebo info@intecs.cz

Podniková řešení pro Business Intelligence

Stále vytváříte reporty ručně?
  • Kolik hodin strávíte vy a vaši zaměstnanci tvorbou pravidelných reportů?
  • Kolikrát musíte kliknout, abyste se dostali k potřebným datům?
  • Jak často jste řešili rozdílná data v různých odděleních?
Pokud chcete být moderní firmou rozhodující se podle dat, bez reportů se neobejdete. Ale na to rozhodování musíte mít čas.

Pomůžeme vám zefektivnit firemní reporting a efektivněji těžit informace z vašich dat a manažerských informačních systémů. Ve vaší firmě tak všichni budou dostávat potřebné informace včas a v odpovídající kvalitě a formátu.

Zefektivníme firemní reporting

Všechna data pohromadě v datovém skladu
Zmapujeme informační toky a potřeby informací napříč vaší společností. Propojíme všechny vaše manažerské informační systémy do jedné reportovací databáze, takže vše potřebné budete mít na jednom místě.
Zjistěte více o datových skladech

Master Data Management
Nedostal se k někomu aktuální ceník? Změnily se kódy pro označování klientů? Připravíme pro vás řešení, díky kterému budou všechna oddělení firmy pracovat s jednotnými daty.
Zjistěte více o Master Data Management

Automatické reporty dostupné odkudkoli
Zapomeňte na kopírování čísel z různých systémů do jednoho excelového sešitu. Je to úkol pro roboty, ne pro lidi. Vytvoříme vám interaktivní dashboardy, které se budou automaticky aktualizovat. Vy tak budete mít prostor pro myšlení a rozhodování – od počítače, tabletu i telefonu.
Zjistěte více o Self-Service BI

Naše řešení byla oceněna v prestižní soutěži Microsoft Awards. Ke každému novému projektu přistupujeme s pečlivostí, pokorou a snahou uspokojit zákazníka ve všech jeho potřebách. Neumíme garantovat veřejné ocenění všech našich projektů, ale zaručujeme úspěšnou realizaci a dokončení všech zakázek.

S daty již efektivně pracují tyto firmy

Jak to bude probíhat?

  1. Setkáme se a probereme, jak u vás reporting vypadá nyní.
  2. Naši konzultanti pak projdou firemní procesy, reporty, které vytváříte, a informace, které potřebujete k rozhodování. Při této analýze odhalíme místa, která vás pálí nejvíce. Pomohou nám jednak navrhnout vhodné řešení, ale díky zkušenostem z jiných projektů také dokážeme navrhnout oblasti, které by vás jinak nenapadlo řešit. Více o této službě můžete najít v sekci konzultace a poradenství
  3. Navrhneme strukturu datového skladu. Využíváme technologie společnosti Microsoft, které se lehce propojí s Excelem a dalšími nástroji, které běžně používáte při práci.
  4. Vytvoříme propojení mezi firemními systémy, které budou plnit datový sklad.
  5. Připravíme vám interaktivní reporty a zaškolíme vás v jejich používání.

Přidejte se k firmám, které se rozhodují na základě faktů.

Kontaktujte nás