Business Intelligence v akci
Kontaktujte nás na +420 511 116 188 nebo info@intecs.cz

Bisnode

Bisnode

Bisnode je evropský vedoucí poskytovatel ekonomických informací o společnostech a podnikatelích. Prostřednictvím svých řešení pomáhá Bisnode firmám zvyšovat tržby, minimalizovat obchodní rizika a umožňuje realizovat správná obchodní rozhodnutí. Již od roku 1990 je Bisnode v oblasti B2B řešení a postřehů z trhu v České republice a na Slovensku partnerem firem od malých po ty největší hráče na trhu.

www.bisnode.cz

 

„Obchodní reporting nám pomáhá v lepším a efektivnějším řízení obchodního procesu. V Power BI máme k dispozici všechny informace v podobě, která umožňuje managementu i jednotlivých obchodním manažerům sledovat vývojové trendy, rychle a přehledně. Navíc si můžeme sami vytvářet i nové sestavy a díky tomu tak snižujeme celkové náklady na reporting.“

Radomír Lipár

Projektový manažer, Bisnode

Co jsme v Bisnode řešili

Cílem projektu bylo vytvořit jednotný a moderní reporting pro řízení a zvýšení efektivity celého obchodního cyklu. Díky novým pohledům je možno jednotně pracovat napříč regiony, sortimentem, obchodníky, zákazníky a mít přehledně na jednom místě klíčové informace pro řízení důležitých obchodních procesů. Nový systém umožňuje lépe řídit jak obnovu stávajících kontraktů, tak i získávání nových. Navíc díky nástrojům Power BI a Office 365 jsou reporty interaktivní, přehledné a dostupné i z mobilu. To vše přináší provozní úspory, které zajišťují rychlou návratnost implementovaného díla.

 

Konkrétní potřeby zákazníka:

  • Analyzovat informace s větším detailem a vyhodnocovat například jaké složky ovlivňují celkové tržby (obnova, cross-sell, up-sell, atd.). A to na obchodníka, region, ve srovnání s plány, apod.
  • Automatizovat distribuci reportů širšímu spektru lidí (oblastní manažeři, produktový manažeři, obchodníci, management, atd.)
  • Moderní, interaktivní a mobilní reportingový nástroj – Power BI.

U projektu jsme využili:

I vám pomůžeme lépe poznat zákazníky, jejich chování i způsob, jak produkt používají. Nebo zefektivnit finanční reporting. Nebo… O tom se pobavíme osobně.

Ozvěte se nám