Business Intelligence v akci
Kontaktujte nás na +420 511 116 188 nebo info@intecs.cz

Power BI přednáška na akci DataPivo

Power BI přednáška na akci DataPivo

Minulý týden ve čtvrtek proběhlo první letošní DataPivo, a to v úžasných prostorách kybernetického polygonu Masarykovy univerzity v Brně. Součástí DataPiva je vždy nejprve několik přednášek, po kterých následuje networking a diskuse u piva v některém z brněnských podniků. V rámci posledního DataPiva proběhly tyto přednášky:

Jiří Materna (Seznam.cz) – Praktický úvod do návrhu hlubokých neuronových sítí v TensorFlow

V přednášce byly představeny základní principy konvolučních a rekurentních neuronových sítí. Na několika praktických ilustrována jejich snadná implementace v TensorFlow, což je open-source knihovna firmy Google pro masivně paralelizované numerické výpočty.

Martin Procházka (Madfinder Games) – Game Analytics

„Analytika“ se již etablovala jako nedílná součást vývoje Free-to-Play a online her, kde je nutné udržet a monetizovat uživatele. Přednáška přibližuje analytickou praxi v kreativním odvětví (zkušenosti z Madfinger Games), základní metriky, klasické úlohy a používané nástroje.

Luboš Bednář (Intelligent Technologies) – Power BI

Představení v současnosti nejrychleji se rozvíjejícího analytického nástroje. Pro koho je vhodný? Jakou roli může zastávat v malých firmách a jaké v těch velkých? Jaké jsou jeho možnosti a omezení? Mají se ho Tableau, Qlik Sense nebo GoodData začít bát?

DataPivo

Všechny tyto přednášky si lze zpětně přehrát na youtube kanále Brněnské DataPivo

Konkrétně přednáška o Power BI je k dispozici zde: Část 1 (22min) Část 2 (18min)

A pokud jste ještě o DataPivu neslyšeli a nechcete propásnout příští akci, můžete sledovat facebookové stránky DataPivo.