Business Intelligence v akci
Kontaktujte nás na +420 511 116 188 nebo info@intecs.cz

Power BI Day

Power BI je fantastický nástroj pro analýzu dat. Uživatelům otevírá dveře k dříve nemožným pohledům na data, úžasně vypadajícím reportům a všudypřítomným informacím.

My v Intelligent Technologies máme posledních několik let unikátní příležitost pomáhat rozšiřovat využití Power BI do českých firem. Pracujeme s největší firmou v ČR i se začínajícími podnikateli, v obchodě i výrobě, v bankách, automobilkách, e-shopech, státní správě nebo v novinách.

Tento dobrý pocit z nově získaných možností získáte jistě také vy, spolu s rostoucím množstvím modelů a reportů, které budete v Power BI využívat. Stáhněte si Power BI Desktop a vytvořte svůj první report ještě dnes.

My vám můžeme cestu za funkčními, hezky vypadajícími a používanými reporty zkrátit. Byli jsme na začátku řady projektů a víme, co funguje a čemu je lepší se vyhnout rovnou na začátku.

Co za vás konkrétně vyřešíme?

  • Ukážeme vám všechny možnosti Power BI na vašich datech. Řekneme vám, které techniky jsou vhodné a které ne, co vás to bude stát a s čím počítat v budoucnu. Zodpovíme všechny otázky, které vám pomohou se rozhodnout, jestli Power BI zavedete do širšího provozu nebo ne.
  • Sestavením efektivního a spolehlivého plánovacího modelu
  • Zahájíme projekt tak, aby vše do budoucna fungovalo hladce a bez zbytečných problémů
  • Poradíme vám s vývojem reportů, z pohledu funkčního i vzhledového
  • Nemůžete rozlousknout složitou kalkulaci? Zavolejte a problém bleskově vyřešíme
  • Můžeme za vás převzít vývoj reportů, na které nemáte čas a kapacity, další rozvoj pak budete řídit interně
  • Potřebujete se napojit na informační systém? SAP, Navision nebo jiné ERP či vlastní software? Poraďte se s námi, jak efektivně načítat data
  • Pracujete s real-time daty, z výrobních strojů nebo zařízení? Řekneme vám, jak je ukládat a okamžitě prezentovat uživatelům
  • Chcete využít metody strojového učení a umělé inteligence, ale problematika se zdá složitá? Navrhneme vám způsob využití dat k získání nových předpovědí a zatím neznámých závislostí (Který zákazník mne opustí? Který stroj se pokazí? Kolik prodám příští měsíc? Který produkt nabídnout které skupině zákazníků?)
  • Dohlédneme, aby data byla vždy dostupná a uživatelé mohli pracovat bez čekání
Zavolejte nebo popište vaši situaci, všechny otázky obratem zodpovíme!

Přímý kontakt: Radim Hampel, (m) +420 606 319 804, radim.hampel@intecs.cz

Oznámení partnerství konference Gopas Power BI Day