.NET Developer

Máte zkušenosti s .NET programováním nebo PowerApps a chcete udělat další krok ve své kariéře? Lákalo by vás pomáhat firmám uspět, bavit se s inspirativními a chytrými lidmi a za vaší prací vidět výsledky? 

Kdo je .NET Developer v očích intecs?

Profík s vášní pro .NET nebo C#, který se neustále vzdělává, rád poznává nové technologie a dokáže efektivně organizovat svou práci i čas mezi projekty.

Kdo je pro nás ideální .NET Developer?

Talentovaný člověk, který nás obohatí o nové zkušenosti, nebojí se říct svůj názor a dokáže inspirovat ostatní k těm nejlepším výkonům.
Spíše než individualista k nám zapadne někdo, kdo se nebojí zeptat když něco neví, rád pomůže ostatním a podělí se o své zkušenosti.
Má dobrou znalost programovacích konceptů a chuť dotáhnout úkol do konce.

Co budete na pozici .NET Developera dělat?

Nejčastěji budete vytvářet aplikace v ASP.NET a ASP.NET Core podporující obchodní procesy zákazníků. 

Budete součástí 4členného týmu a zároveň budete podpora nás všech, kdo pracujeme s daty. Často potřebujeme nějaký skript, který třeba stahuje data z API nebo automatizuje ruční kroky.

Budete pracovat s nejnovějšími technologiemi, každý úkol je jiný a čekáme, že si s ním poradíte a naučíte se vlastně cokoliv. Může to být C#, PowerShell, Python, R, práce v Azure. 

Budete mít možnost pracovat v PowerApps a zavádět tento nástroj zákazníkům. Ať už formou aplikací pro zadávání finančních plánů nebo třeba aplikací skenující čárové kódy.

V intecs zazáříte, pokud:

Ovládáte C# a platformy .NET obecně. Nezáleží na tom, zda s těmito technologiemi pracujete rok nebo pět – důležité je, do jaké míry je ovládnete.

Máte zkušenosti s ASP.NET (či ASP.NET Core), HTML, Javascript a CSS.

 

Dokážete komunikovat v angličtině, bez ní se u nás neobejdete. Nemusíte být žádný rodilý mluvčí, odprezentovat navržené řešení klientům byste však měl/a bez problémů zvládnout. 

 

Plusové body pak získáte, pokud máte zkušenosti s vývojem frontendu (React, Vue.js apod.). Radost nám uděláte i pokud jste se setkal/a s Entity Framework, MS Azure nebo máte znalosti MS SQL.

Co vám nabídneme?

Work life balance
  • 5 týdnů dovolené.
  • 3 sick days.
  • Opravdu flexibilní pracovní dobu a libovolný homeoffice, pokud se alespoň jednou týdně uvidíme v kanceláři.
Mentoring a vzdělávání
  • Spolupráci s více než deseti seniorními BI Data Engineery a BI Specialisty, od kterých se můžete učit.
  • Proplacená školení, certifikace nebo konference, díky kterým budete růst v profesním i osobním životě. Potkáte se tam s oborovými kapacitami, a kartička s logem intecs vám otevře dveře k networkingu s nimi – v poslední době například SQL Server Bootcamp.
Vybavení
  • Firemní mobil s tarifem a notebook, který využijete i pro osobní účely.
  • Místo mezi datově zapálenými kolegy, kteří si na nic nehrají. Lidskost, přátelskost a vtip jsou v intecs normální – vztahy pak můžete upevnit na každoměsíčním teambuildingu.
  • Stůl v našich kancelářích v nových výškových budovách na Šumavské 524/31 s překrásným výhledem na Brno.
Další benefity
  • Pravidelné firemní snídaně, jazykové kurzy, MultiSport kartičku a další benefity.

S kým se budete potkávat

Práce s daty a tabulkami zahrnuje vše, co mě vždy bavilo – trochu hraní, trochu kódování. Mnoho malých výzev a příležitost být vším – vývojářem, analytikem, vědcem, architektem a v jistém smyslu i umělcem.

Alexandra Profantová
Senior BI Consultant

Baví mě, když dokážeme spojit naše složitá technická řešení do jasných a přehledných výstupů, která nasměrují klienty ke správnému rozhodnutí v podnikání. Nabízíme jim pohled, který si dosud nedokázali představit.

Jakub Šmerda
Senior BI Consultant

Intecs pro mě znamená skvělý kolektiv a zajímavou práci s daty v BI. Toto řešení navíc představuje spojení mých dvou koníčků – matematiky a programování. Jsem rád, že se jim takto můžu věnovat naplno.

Peter Nagy
Senior BI Consultant

Práce s daty v BI se stala před několika lety součástí mého života. V intecs jsem využil příležitost ke zdokonalení, překonávám nové výzvy a vím, že tohle mne bude naplňovat i roky následující.

Jakub Kmeť
Senior BI Consultant

Práce v intecs mi dává smysl v tom, že ukazujeme klientům nové způsoby k pochopení firemních dat. Oblast datové analýzy a vizualizace mne naplňuje, stejně jako sdílení zkušeností v rámci týmu.

Niels Verschatse
Senior BI Consultant

Vždy jsem chtěl věci dělat správně, hledat efektivní řešení, být vstřícný k zákazníkům, rozumět jejich potřebám a tvořit datové sklady, které šlapou jako hodinky. V intecs jsem všechno tohle našel.

Jiří Klimeš
Senior BI Specialist

Analytik je něco jako datový detektiv, a investigace může být pořádná zábava. Obzvlášť, když se následně zpracované informace přeskládají do rozumného modelu, který pochopí každý. Jsem rád, když dávám datům smysl.

Jan Richter
Senior BI Consultant

Práce v intecs mě baví, protože můžu nahlédnout do top společností téměř ze všech odvětví, analyzovat jejich datové bolesti a podílet se na tvorbě řešení. To pak zpracuje reporty důležitých dat pro ovlivnění firemního rozvoje a růstu.

Martin Dráb
Senior BI Consultant

Intecs pro mě především představuje společnost skromných a chytrých kolegů, jejichž pohonem je touha najít v datech obohacující informace a přijít s funkčním a dlouhodobým řešením pro každého zákazníka.

Barbora Pokorná
BI Specialist

Vždy mě bavila práce s daty a hledání řešení nejrůznějších logických či technických problémů. Přesně o to nemám při své práci nouzi. Ať už řeším “velkou” aplikaci pro zákazníka, nebo jen konzultuji jednoduchý skript pro některého z kolegů.

Zbyněk Sailer
Senior BI Application Engineer

Jak se dá orientovat v obrovském množství firemních dat od klientů? V intecs jsem využila nabídnutou šanci naučit se najít v nich to podstatné, nastartovat svoji kreativitu i detektivní mysl, a teď mi už nic neunikne.

Erika Čvandová
BI Specialist

Od doby, kdy jsem součástí intecs, jsem propadla datům a datové analytice. Moje kreativní duše dostává prostor při tvorbě elegantních reportů, v nichž klient snadno najde informace, které dosud postrádal.

Jana Prchlová
BI Specialist

Na čem s námi můžete pracovat

Máte pocit, že k nám zapadnete?

Máme radost
1

Pošlete nám svůj životopis, a to i v případě, že vám některá znalost chybí. Zastáváme totiž teorii learning-by-doing.

2

My se potom co nejdříve ozveme a když to klapne, setkáte se u nás ve 20. patře s HR manažerkou Janou Jedelskou – dáte si kávu nebo čaj, povíte si o vzájemných představách a pracovních zkušenostech.

3

Pokud to na obou stranách bude rezonovat, čeká vás druhé kolo se seniorním kolegou nebo vedoucím projektu.

Potřebujete více informací?

Věra Špičáková
Operations & HR Assistant

Jsem Věrka a pomůžu vám domluvit termín pohovoru. Máte nějaké další dotazy?

Napište mi nebo zavolejte, ráda vám je zodpovím.