Business Intelligence v akci
Kontaktujte nás na +420 511 116 188 nebo info@intecs.cz
Máte od svého reportingu větší nároky? Chcete aby vám pomohl k lepším obchodním výsledkům? Nebo potřebujete do svého týmu BI specialisty, aby vám pomohli úspěšně realizovat vlastní projekty a budovat vlastní BI kompetenci ve firmě? Prozkoumejte naše řešení a zjistěte mnohem více!

BI podniková řešení

Řešení Business Intelligence vám pomůže zefektivnit firemní reporting a také efektivněji vytěžit informace z vašich podnikových dat a znalostí. Cílem je, aby každý uživatel dostával potřebné informace včas a v odpovídajícím formátu. Podívejte se na některou z našich případových studií a nechte se inspirovat.

BI outsourcing

Pod pojmem outsourcing si lze představit ledacos, ale v našem podání se jedná o řešení, které vám pomůže s nedostatkem kvalifikovaných Business Intelligence specialistů u vás ve firmě – někdy toto řešení nazýváme pojmem body leasing. Podívejte se, jakým způsobem tato forma spolupráce funguje a proč je tak oblíbená u nejednoho z našich klientů.

BI partnerství

Jste ICT firma a ještě nemáte vlastní Business Intelligence kompetenci? BI kompetence je schopnost vhodně a včas reagovat na potřeby a požadavky z oblasti Business Intelligence od vašich současných nebo nových klientů.

Power BI

Power BI je nejsnadnější cesta do světa analýzy dat. Power BI vám srozumitelně ukáže, kteří zákazníci jsou nejcennější, kolik vyděláváte a kolik držet zásob na skladu. Přízpůsobí se vašim požadavkům a vašemu informačnímu systému.

Dozorové centrum

Dozorové centrum vám vyřeší starosti s každodenním provozem reportingu a dá vám jistotu, že data a reporty budou vždy zobrazovat správné a aktuální údaje