Business Intelligence v akci
Kontaktujte nás na +420 511 116 188 nebo info@intecs.cz

Střípky z DataConfu 2015

Střípky z DataConfu 2015

V sobotu v Brně proběhl druhý ročník DataConfu. Tentokrát v nových prostorách filozofické fakulty Masarykovy univerzity. Naše úloha byla připravit interaktivní obsah, který by účastníky bavil ve volných chvílích mezi přednáškami v průběhu celého dne. K dispozici jsme měli interaktivní tabuli v relax roomu, na kterou jsme připravili Power BI dashboard zobrazující statistiku tweetování v reálném čase spolu se statistikou účastníků konference. Ti se vyfotili skrze svůj mobilní telefon na stránkách www.dataconf2015.intecs.cz a obratem zjistili zda aplikace pozná jejich věk a pohlaví. Vše bylo samozřejmě zaznamenáno do společné statistiky.

DataConf 2015 tabule

Dokonce se zapojili i ti, kteří se DataConfu přímo neúčastnili!

twitter

Takto vypadal dashboard na konci dne. Celkem se vyfotilo 66 lidí a bylo odesláno 434 tweetů. Nejaktivnější byl edison23, jen o jeden tweet před účtem DataConf 2015. Nejpilněji se tweetovalo při přednášce E-commerce 2020 Honzy Laštůvky z MonkeyData a průměrný věk účastníků DataConfu vyšel 33 let.

DataConf 2015 dashboard

DataConf 2015 dashboard

Celá konference byla hodně povedená, perfektní řečníci, zajímavý obsah a plný přednáškový sál. O našich přípravách na DataConf můžete číst zde.

Už teď se těšíme na další ročník!