Business Intelligence v akci
Kontaktujte nás na +420 511 116 188 nebo info@intecs.cz
Všechny naše služby mají jedno společné: slouží ke shromáždění, zpracování, analyzování a prezentování firemních dat. Cílem je, aby se nemusely ručně vytvářet věci, které mohou efektivně udělat stroje. Nabízíme informace dostupné tam, kde je potřebujete a tehdy, kdy jsou užitečné

Big Data

Přínos využití Big Data je zejména v získání konkurenční výhody. Využití nových informací pro poskytování lepších služeb, hlubšímu porozumění zákazníkům, rychlejším inovacím.

BI Self Service

Samoobslužné technologie pomáhají kombinovat a analyzovat data z různých datových zdrojů, v návaznosti na primární datový sklad organizace, ale i zcela mimo něj. Tyto technologie pomáhají všem uživatelům, kteří chtějí pracovat aktivně s daty. Snižuje se závislost na IT oddělení a čekání na zhotovení úpravy v databázi či datovém skladu.

Master Data Management

Master data management se zabývá správou, údržbou a zabezpečeních kmenových dat. V základní podobě Master data management zaručuje, že se napříč organizací nepoužívá několik odlišných verzí dokumentů, například ceníků nebo seznamu zákazníků.

Datové sklady

Pokud právě potřebujete zvýšit efektivitu vašeho podniku, upevnit vaší konkurenceschopnost, zjistit přesné a zásadní informace obsažené ve vašich nebo jakýchkoliv datech, Business Intelligence je nástroj právě pro vás.

Našim klientům implementujeme i tyto technologie: