Business Intelligence v akci
Kontaktujte nás na +420 511 116 188 nebo info@intecs.cz

Víte, jakým způsobem vnímáte při práci čas?

Víte, jakým způsobem vnímáte při práci čas?

Jistě znáte pocit, že se čas vleče anebo, v manažerské praxi častější jev, že žádný čas prakticky nemáte. Vše již mělo být uděláno a Vy stále nestíháte. Jak vidíte, je čas pojem relativní, který záleží jen na vnímání každého člověka. 

Zamysleli jste se nad tím, jak čas vnímáte právě Vy? Určitě si říkáte, že to závisí na situaci, ve které se právě nacházíte – zda je to před dokončením náročného projektu, v období uzávěrky měsíce nebo třeba v období krátce před Vaší dovolenou, kdy musíte své pracovní činnosti rychle delegovat na své kolegy a podřízené. To máte sice pravdu, ale nejdůležitější je skutečnost, jak vnímáte čas všeobecně, bez vztahu ke konkrétní situaci.

Že jste se nad tím ještě nezabývali? Pak je nyní ten správný čas na to, abyste tuto velmi zajímavou skutečnost zjistili níže v našem testu.

Zjištěním Vašeho vnímání času si můžete potvrdit, že jdete správným směrem anebo se zastavit a zamyslet se, což je první důležitý krok k možné změně.

Stejně jako čas, jsou také i informace v dnešním světě tou nejdražší komoditou. Pokud právě tyto dva rozpínající se živly dostanete pod kontrolu, získáte Vy i Vaše firma neocenitelnou konkurenční výhodu. 

Plno informací už však Vaše firma má nyní – ve svých informačních, účetních a CRM systémech. Ale i v různých nesdílených databázích v rámci jednotlivých oddělení. Takže stačí je jen správně utřídit, porovnat a především srozumitelně interpretovat, aby tyto dostupné informace mohly poskytnout tu nejlepší službu především pro Vaše strategická rozhodnutí.

Tyto činnosti, pro někoho tak složité a odtažité, nás naopak velmi baví a těší nás navíc spokojenost našich klientů. Slovní spojení Business Intelligence pro své klienty neobalujeme odborným nesrozumitelným žargonem, ale snažíme se jim jej představit, jak funguje v praxi, navíc přímo v jejich firemním prostředí.

Více o těchto nástrojích naleznete na adrese: https://www.intecs.cz/sluzby/ . A o výsledcích našich realizovaných služeb se můžete dozvědět na adrese: www.intecs.cz/zakaznici/.

Nyní však již k výše uvedenému testu, který naleznete zde. Stačí vyplnit jen 14 otázek a budete o sobě vědět zase více. Přejeme Vám tedy příjemné přemýšlení o čase.