Business Intelligence v akci
Kontaktujte nás na +420 511 116 188 nebo info@intecs.cz

Workshop PowerBI technologií v Excel 2013

Workshop PowerBI technologií v Excel 2013

Chtěli byste mít větší kontrolu nad svými reporty? Mít možnost vytvářet si vlastní reporty přesně podle vašich představ a nečekat na to, než Vám je udělá někdo jiný?

Díky doplňkům v Microsoft Excel 2013 je toto všechno možné. Není potřeba přikupovat další robustní software, vše funguje ve znamém a jednoduchém prostředí Excelu.

  • PowerQuery – Hledejte, transformujte a kombinujte data pomocí jednoho nástroje a připravte je na další práci při vytváření reportů.
  • PowerPivot – Vytvořte ucelený datový model z různých externích zdrojů, který bude vytvořen na míru vašim potřebám. Definujte nové výpočty, KPI a hierarchie.
  • PowerView – Vizualizujte data v interaktivních dashboardech. Intuitivní ovládání je jako stvořené pro hledání souvislostí v datech.
  • PowerBI – Sdílejte, ukládejte a prohlížejte vaše reporty v cloudu. Spolupracujte s kolegy a společně vytvořte reporty, které by mohli být k užitku všem. Ptejte se na data přirozeným jazykem a nevyhledávejte je ve složitých tabulkách.  

Workshop je určen pro všechny, kteří chtějí mít možnost vytvářet si vlastní pohledy na data, které výborně znají. Pro všechny, kteří nechtějí zatěžovat IT oddělení a chtěli by mít přístup k reportům hned. Vy nejlépe víte, jak by Váš report měl vypadat, tak si ho během chvíle vytvořte.

Průběh workshopu (2 x 6 hodin):

  1. den – Seznámení se s self-service BI v Excelu; Používání Power Query pro spojení s daty; Příklady pro práci s Power Query; Vytváření datových modelů v Power Pivot; Časové kalkulace v doplňku Power Pivot; Shrnutí a kompletní demo pro oba doplňky
  2. den – Vytváření interaktivních reportů v Power View; Možnosti vizualizace pomocí Power View; Představení služby Power BI; Spolupráce v Power BI; Možnosti a nastavení služby Power BI; Prostor pro dotazy a konzultace

Kde: Brno

Kdy: Q1 / 2015

Cena: 6500 Kč