Business Intelligence v akci
Kontaktujte nás na +420 511 116 188 nebo info@intecs.cz
Ipex

IPEX a.s. je inovativní, technologickou a telekomunikační společností. Umožňuje firmám chytře využívat moderní komunikační technologie (telefonování, videokonference, komunikátory) a propojuje je s podnikovými informačními systémy (CRM, ERP) tak, aby jim maximálně zvyšovaly výkonnost zaměstnanců. Dodává řešení pro zákaznická centra, virtuální ústředny, helpdesk systémy nebo videokonference.

www.ipex.cz

 

„Spolupráce s Inteligent Technologies nám přinesla propojení různorodých dat, které se nám společně podařilo velmi rychle spojit, vyčistit a určit co je důležité. Postupně jsme se pak mohli zaměřit na vytvoření dashboardů sdružujících v přehledné formě klíčové informace pro řízení společnosti.“

Edita Prášková

Finance a controlling, Ipex

Co jsme v Ipex řešili

Cílem spolupráce je formou pravidelných osobních nebo vzdálených konzultací vytvořit a kontinuálně rozvíjet reportingové řešení pro společnost. Díky tomu má zákazník neustálý přehled o vývoji, který je v souladu s aktuálními potřebami organizace.

 

Konkrétní potřeby zákazníka:

  • Analyzovat informace s větším detailem a vyhodnocovat například jaké složky ovlivňují celkové tržby.
  • Vyhodnocení výkonu nejdůležitějších produktů a zákazníků v čase (Paretovo pravidlo 80/20)
  • Moderní, interaktivní a mobilní reportingový nástroj – Power BI.

U projektu jsme využili:

I vám pomůžeme lépe poznat zákazníky, jejich chování i způsob, jak produkt používají. Nebo zefektivnit finanční reporting. Nebo… O tom se pobavíme osobně.

Ozvěte se nám