Business Intelligence v akci
Kontaktujte nás na +420 511 116 188 nebo info@intecs.cz

Získali jsme ocenění Finalista Microsoft Awards 2016 s projektem pro BISNODE

Získali jsme ocenění Finalista Microsoft Awards 2016 s projektem pro BISNODE

I v letošním roce jsme se zúčastnili soutěže Microsoft Awards v oblasti Moderní datová platforma. Tentokrát jsme do soutěže vybrali jeden z nedávno dokončených projektů – Obchodní reporting pro společnost Bisnode, se kterým jsme získali ocenění Microsoft Awards Finalist.

Bisnode je evropský vedoucí poskytovatel ekonomických informací o společnostech a podnikatelích. Prostřednictvím svých řešení pomáhá Bisnode firmám zvyšovat tržby, minimalizovat obchodní rizika a umožňuje realizovat správná obchodní rozhodnutí. Již od roku 1990 je Bisnode v oblasti B2B řešení a postřehů z trhu v České republice a na Slovensku partnerem firem od malých po ty největší hráče na trhu.

Cílem projektu bylo vytvořit jednotný a moderní reporting pro řízení a zvýšení efektivity celého obchodního cyklu. Díky novým pohledům je nyní možné jednotně pracovat napříč regiony, sortimentem, obchodníky, zákazníky a mít přehledně na jednom místě klíčové informace pro řízení důležitých obchodních procesů. Nový systém umožňuje lépe řídit jak obnovu stávajících kontraktů, tak i získávání nových. Navíc díky nástrojům Power BI a Office 365 jsou reporty interaktivní, přehledné a dostupné i z mobilu. To vše přináší provozní úspory, které zajišťují rychlou návratnost implementovaného díla.

„Obchodní reporting nám pomáhá v lepším a efektivnějším řízení obchodního procesu. V Power BI máme k dispozici všechny informace v podobě, která umožňuje managementu i jednotlivých obchodním manažerům sledovat vývojové trendy, rychle a přehledně. Navíc si můžeme sami vytvářet i nové sestavy a díky tomu tak snižujeme celkové náklady na reporting.“ uvedl k ocenění Radomír Lipár, projektový manažer Bisnode.

Více informací o našich dalších realizovaných projektech naleznete na adrese: www.intecs.cz/zakaznici/.