Business Intelligence v akci
Kontaktujte nás na +420 511 116 188 nebo info@intecs.cz

Získali jsme ocenění Microsoft Awards 2018!

Získali jsme ocenění Microsoft Awards 2018!

I v letošním roce jsme se zúčastnili soutěže Microsoft Awards. Tentokrát jsme do soutěže vybrali projekt Digitální transformace controllingu výroby ve společnosti ITW pronovia. Projekt byl zařazen do oblasti Výroba a zpracovatelský průmysl a získal ocenění Microsoft Awards 2018 Finalist. Je to již po šesté z posledních sedmi let, kdy jsme s našimi projekty získali ocenění v soutěži Microsoft Awards.

ITW PRONOVIA, s.r.o. je součástí nadnárodní korporace ITW (Illinois Tool Works Inc.), která byla založená v Chicagu v roce 1912. Celá síť jejích společností pokrývá 57 zemí světa a zaměstnává 49 000 zaměstnanců. Produkty a řešení korporace ITW nacházejí uplatnění po celém světě na místech, jako jsou ropné plošiny, mosty, větrné turbíny, domácnosti, pracoviště či dokonce mobilní zařízení. Najdete je v řadě odvětví, jako je letectví, kosmonautika, zdravotnictví a automobilový průmysl. Je tedy dost možné, že se i vy nyní nacházíte nedaleko produktu ITW.

Cílem projektu bylo nahradit nevyhovující excelové přehledy a zastaralé aplikace moderními nástroji, které zefektivní spolupráci napříč organizací. Mezi hlavní cíle patřilo zrychlit tok informací mezi výrobou a managementem a umožnit tak reakci na vzniklé problémy ve výrobě až v reálném čase. Původní řešení vyžadovalo mnoho ručního zpracování a umožnovalo pouze měsíční přehledy, nové řešení nabízí i denní, intra-denní přehledy nebo přehledy v reálném čase. Díky Office 365 aplikacím jako jsou Power BI, PowerApps, Microsoft Flow a Microsoft Teams ve spojení s Azure komponentami získala ITW Pronovia plnohodnotný nástroj integrovaný v prostředí, který používá celá organizace.

Více informací o našich dalších realizovaných projektech naleznete na adrese: www.intecs.cz/zakaznici/.