07.06.2022

Moderní datová analytika s Azure (workshop červen 2022)

Přihlaste se na úspěšný seminář pořádaný ve spolupráci se společností Microsoft.

Cloudová databáze – důvěryhodná data pro precizní reporting

Od dat k rozhodování – Intecs pořádá tento dopolední workshop, na kterém se seznámíte s vytvořením a používáním cloudové databáze jako bezpečného a spolehlivého úložiště dat pro vaše reporty.

Během semináře se seznámíte s aktuální situací v datové analytice a podíváme se, jak se vytváří moderní datový sklad. Mnoho našich zákazníků se ptá, jak lépe pracovat s daty, která vstupují do jejich reportů. Ukážeme vám, jak získat bezpečné a spolehlivé místo, ve kterém můžete postupně shromažďovat data z různých datových zdrojů a tím usnadnit následné vytváření reportů. Na workshopu projdeme následující témata:

 • Jak vytvořit Azure prostředí (a proč je Azure to nejlepší místo pro vaše data)
 • Jak vytvořit databázi a další služby pro uložení dat
 • Co je to data lake a potřebuji jej vůbec?
 • Jak pravidelně načítat data do databáze
 • Jak načíst data do Power BI reportů

Workshop je určen pro firmy, které používají (nebo zvažují využití) Power BI a chtějí udělat další krok směrem k robustnímu reportingovému prostředí. A v čem vám takový datový sklad pomůže?

 • Ukládá historické snímky dat, která samotný informační systém neukládá (Kolik stál produkt včera? O které zákazníky se obchodník staral před rokem?)
 • Snižuje zatížení informačního systému, data se kopírují jednou a reportingové dotazy pak nezatěžují hlavní databázi
 • Přináší všechny výhody cloudu – vyšší bezpečnost, nižší administrativa a výkonovou škálovatelnost

Na workshop se registrujte zde, přijde vám potvrzení o registraci spolu s dalšími informacemi:


  Data, která od vás získáme budou použita pro komunikaci ohledně workshopu během a po akci, data nejsou nikam předávána ani sdílena. Potvrzením své účasti vyjadřujete svůj souhlas s tímto upozorněním.

  Nejste si jistí, zda je seminář vhodný i pro vás? Ověřte si to předem – přímý kontakt Radim Hampel, +420 606 319 804, radim.hampel@intecs.cz