Firemních dat máme dost na rozdávání i zpracování. Pomůžeš nám?

Zobrazit volné pozice

Data, data a zase data. Naše podnikání se točí kolem zpracování firemních dat, jejich správě v datových skladech, třídění s využitím pokročilých nástrojů a přinášení přehledných reportů klientům.

Pokud tě datový svět láká a rád se všemu naučíš, určitě se nám hned ozvi! Těšíme se!

Několik věcí, které můžete od práce pro nás očekávat.

Žádný rachot v openspace

Máme nové kanceláře v Králově Poli s nádherným výhledem na Brno, kde budete mít naprostý klid na práci, ale také místa kde může sdílet s kolegy své znalosti a nápady. Hned u práce je MHD, možnost si nakoupit i dobře se najíst.

Použitelné benefity

U nás budete pracovat s daty s kvalitní kávou a štědrým zázemím nových kanceláří. Pokud ale potřebujete na vzduch nebo pracovat z domu, práce na dálku u nás není překážkou. Nabízíme vám maximální flexibilitu, otevřenost a důvěru.

Zajímáme se o zákazníka

Smyslem naší práce je pomoci klientům a vyjít vstříc jejich přáním. Při práci nás nebrzdí zbytečná byrokracie, složité rozhodování, procesy a struktury. Vše poctivě dotahujeme do konce a máme radost, že se klientům daří.

Jsme akční

Při práci spoléháme na projektové řízení, zbytečně neschůzujeme a nepálíme čas. Chceme řešit problémy klienta a každý se zapojuje do jich řešení. Odborné znalosti týmu vylepšujeme po technické, obchodí i jazykové stránce.

Umíme se pobavit

Jsme na náš tým hrdí, již řadu let máme ke všem našim klientům profesionální a přitom lidský přístup. Radujeme se z jejich úspěchu, jsme rádi, že se mohou spolehnout při podnikání na naše řešení.

Radim & Luboš

CEOs

Společně jsme dosáhli toho, že je intecs příjemné místo na práci. Každý člen týmu ví, že je normální se pořád něco učit, ptát se a radit ostatním. Zároveň dbáme na to, abychom byli spolehlivý a čitelný obchodní partner.

Radim Hampel

Partner & Managing Director

Je skvělé vidět kolem sebe každý den tu spoustu chytrých a inspirativních lidí, jejichž zásluhou můžeme spolupracovat na tolika zajímavých projektech.

Luboš Bednář

Partner & Executive Director

Práce s daty a tabulkami zahrnuje vše, co mě vždy bavilo – trochu hraní, trochu kódování. Mnoho malých výzev a příležitost být vším – vývojářem, analytikem, vědcem, architektem a v jistém smyslu i umělcem.

Alexandra Profantová

Senior BI Consultant

Baví mě, když dokážeme spojit naše složitá technická řešení do jasných a přehledných výstupů, která nasměrují klienty ke správnému rozhodnutí v podnikání. Nabízíme jim pohled, který si dosud nedokázali představit.

Jakub Šmerda

Senior BI Consultant

Intecs pro mě znamená skvělý kolektiv a zajímavou práci s daty v BI. Toto řešení navíc představuje spojení mých dvou koníčků – matematiky a programování. Jsem rád, že se jim takto můžu věnovat naplno.

Peter Nagy

Senior BI Consultant

Práce s daty v BI se stala před několika lety součástí mého života. V intecs jsem využil příležitost ke zdokonalení, překonávám nové výzvy a vím, že tohle mne bude naplňovat i roky následující.

Jakub Kmeť

Senior BI Consultant

Práce v intecs mi dává smysl v tom, že ukazujeme klientům nové způsoby k pochopení firemních dat. Oblast datové analýzy a vizualizace mne naplňuje, stejně jako sdílení zkušeností v rámci týmu.

Niels Verschatse

Senior BI Consultant

Vždy jsem chtěl věci dělat správně, hledat efektivní řešení, být vstřícný k zákazníkům, rozumět jejich potřebám a tvořit datové sklady, které šlapou jako hodinky. V intecs jsem všechno tohle našel.

Jiří Klimeš

Senior BI Specialist

Analytik je něco jako datový detektiv, a investigace může být pořádná zábava. Obzvlášť, když se následně zpracované informace přeskládají do rozumného modelu, který pochopí každý. Jsem rád, když dávám datům smysl.

Jan Richter

Senior BI Consultant

Práce v intecs mě baví, protože můžu nahlédnout do top společností téměř ze všech odvětví, analyzovat jejich datové bolesti a podílet se na tvorbě řešení. To pak zpracuje reporty důležitých dat pro ovlivnění firemního rozvoje a růstu.

Martin Dráb

Senior BI Consultant

Intecs pro mě především představuje společnost skromných a chytrých kolegů, jejichž pohonem je touha najít v datech obohacující informace a přijít s funkčním a dlouhodobým řešením pro každého zákazníka.

Barbora Pokorná

BI Specialist

Vždy mě bavila práce s daty a hledání řešení nejrůznějších logických či technických problémů. Přesně o to nemám při své práci nouzi. Ať už řeším “velkou” aplikaci pro zákazníka, nebo jen konzultuji jednoduchý skript pro některého z kolegů.

Zbyněk Sailer

Senior BI Application Engineer

Jak se dá orientovat v obrovském množství firemních dat od klientů? V intecs jsem využila nabídnutou šanci naučit se najít v nich to podstatné, nastartovat svoji kreativitu i detektivní mysl, a teď mi už nic neunikne.

Erika Čvandová

BI Specialist

Od doby, kdy jsem součástí intecs, jsem propadla datům a datové analytice. Moje kreativní duše dostává prostor při tvorbě elegantních reportů, v nichž klient snadno najde informace, které dosud postrádal.

Jana Prchlová

BI Specialist

Aktuálně hledáme

BI Data Engineer

Brno

Detail pozice

Rozumíte tomu, jak datové sklady mohou zajistit vyšší efektivitu organizace nebo snížit provozní náklady?

Senior BI Consultant

Brno

Detail pozice

Řídí se váš mozek daty a chcete svými znalostmi pomáhat úspěšným firmám v rozhodování?