Pomáháme klientům se vyznat ve světě dat. Pomůžete nám?

Několik věcí, které můžete od práce pro nás očekávat.

Příjemné kanceláře s výhledem

Máme nové kanceláře v Králově Poli s nádherným výhledem na Brno, kde budete mít naprostý klid na práci, ale také místa kde může sdílet s kolegy své znalosti a nápady. Hned u práce je MHD, možnost si nakoupit i dobře se najíst.

Použitelné benefity

U nás budete pracovat s daty s kvalitní kávou a štědrým zázemím nových kanceláří. Pokud ale potřebujete na vzduch nebo pracovat z domu, práce na dálku u nás není překážkou. Nabízíme vám maximální flexibilitu, otevřenost a důvěru.

Zajímáme se o zákazníka

Smyslem naší práce je pomoci klientům a vyjít vstříc jejich přáním. Při práci nás nebrzdí zbytečná byrokracie, složité rozhodování, procesy a struktury. Vše poctivě dotahujeme do konce a máme radost, že se klientům daří.

Jsme akční

Při práci spoléháme na projektové řízení, zbytečně neschůzujeme a nepálíme čas. Chceme řešit problémy klienta a každý se zapojuje do jich řešení. Odborné znalosti týmu vylepšujeme po technické, obchodí i jazykové stránce.

Poznejte se s vedením a HR

Jsme na náš tým hrdí, již řadu let máme ke všem našim klientům profesionální a přitom lidský přístup. Radujeme se z jejich úspěchu, jsme rádi, že se mohou spolehnout při podnikání na naše řešení.

Radim & Luboš
CEOs

Miluju ten pocit, když se podaří najít správného člověka na správné místo. Doufám, že se společně potkáme nejen u prvního kola pohovoru, ale i při mnoha dalších příležitostech. Těším se na viděnou!

Jana
HR

Příběhy intecsáků

Za jak dlouho se u nás junior vypracuje na seniora?

A co intecs nabízí seniorním specialistům?

Martin Dráb
Senior BI Consultant
Alexandra Profantová
Senior BI Consultant
Peter Nagy
Senior BI Consultant

Umíme se bavit

Pro které klienty můžete pracovat

Potřebujete více informací?

Věra Špičáková
Operations & HR Assistant

Jsem Věrka a pomůžu vám domluvit termín pohovoru. Máte nějaké další dotazy?

Napište mi nebo zavolejte, ráda vám je zodpovím.