Analýza dat ke zvýšení bezpečnosti uživatelů po celém světě

Popis problému

Cílem spolupráce bylo rozšíření kompetencí interních týmů o zkušenosti s realizací komplexních problémů v oblasti BI. Za dobu spolupráce bylo realizováno několik projektů, jejíž přínosy firma získává dodnes.

8

úspěšných projektů

5

let úžasné spolupráce

50m+

ušetřených nákladů na kampaně

1

spokojený BI tým

Na čem jsme s Avast spolupracovali: Podíleli jsme se na řešení pro reporting základních metrik a chování uživatelů jednotlivých produktů: míru akvizice, aktivace a úmrtnosti klientů (acquisition, activation and churn rates).

Také jsme zpřístupnili controllerům data pro operativní finanční reportování a umožnili jsme efektivnější využití dat z nástrojů pro online marketing.

Použité technologie
Oborová řešení
Řešení

„Avast je firma opravdu poctivě řízená daty. Každé své rozhodnutí mají podložené a díky tomu umí velmi rychle vyhodnotit, zda projekt rozvíjet nebo utnout.“

Luboš Bednář

Spokojený klient

Avast

„Vždy jsme považovali práci s daty za klíčovou kompetenci naší firmy. S prudkým růstem jsme si uvědomili, že pro náš úspěch je důležité umět vybrat si partnera, který nám pomůže dodávat více datových řešení rychleji, navíc snadno udržovatelných našimi zaměstnanci.“

Miroslav Umlauf

Business Intelligence director, Avast