Pusťte nás na vaše firemní data a konečně se v nich zorientujete.

Máte od svého reportingu větší nároky? Chcete aby vám pomohl k lepším obchodním výsledkům? Nebo potřebujete do svého týmu BI specialisty, aby vám pomohli úspěšně realizovat vlastní projekty a budovat vlastní BI kompetenci ve firmě? Prozkoumejte naše řešení a zjistěte mnohem více!

Co od nás můžete očekávat v oblasti přístupu a řešení vašich požadavků?

Dlouhodobá spolupráce pro nejlepší výsledky

Srozumitelná komunikace a domluva s klienty

Flexibilní přístup a adekvátní velikost týmu

Zdravý rozum, vysoká odbornost, a sdílení znalostí v týmu pro kvalitnější výsledky

Naše služby

Datové sklady

Zobrazit více

Nástroje Business Intelligence, zejména manažerské informační systémy (MIS) a datové sklady, jsou prospěšné napříč všemi obory podnikání. Řešení datového skladu vám zajistí vyšší efektivitu organizace, dokáže snížit provozní náklady nebo zaručí vyšší výkonnost zaměstnanců. Každý ve vaší firmě bude dostávat potřebné informace včas, v odpovídající kvalitě a formátu, kterému porozumí.

Reporting v Power BI

Zobrazit více

S naším nástrojem Power BI vám srozumitelně ukážeme, kteří zákazníci jsou nejcennější. Pokud zběsile klikáte z jednoho systému do druhého, plýtváte časem. Všechny základní informace můžete mít přehledně na jednom místě. A co je na tom nejlepší? První podklady pro správná rozhodnutí dostanete téměř okamžitě.

Plánování a forecasting

Zobrazit více

Plánování a tvorby forecastů s řešením s využitím O365 a Power BI, které vám urychlí proces plánování a tvorby průběžných forecastů. Předáme vám naše zkušenosti s optimalizací plánovacích procesů, zavedeme klouzavé forecasty, propojíme všechna data pro spolehlivější a přesnější plánování. Nástroji strojového učení vám pomůžeme přednavrhnout forecasty, které pak můžete snadno upravovat a ladit k vaší spokojenosti v malých i velkých týmech.

Digitální transformace

Zobrazit více

Power Platform je součástí rodiny Office 365 služeb, které umožňují rychlé vytváření aplikací a automatizaci procesů bez potřeby programování. Díky tomu jste schopni vytvořit například aplikaci ke schvalování žádostí o dovolenou na několik kliknutí. Na rozdíl od vývoje robustních aplikací nepíšete žádný kód a vše vytváříte jednoduše z prostředí webového prohlížeče. Do Power Platform patří aplikace PowerApps, Power Automate a Power BI.

Data science

Zobrazit více

Nástroje strojového učení vám dokáží pomoci s vyhledávání vzorců chování skryté v datech. Předvídat, co se stane s jakou pravděpodobností na základě historických dat i vstupů v reálném čase. Odhalíte chování vašich zákazníků, optimalizujete cenotvorbu, otestujete si svoje hypotézy.

Oborová řešení

Kliknutím na tagy zobrazíte Případové studie

Technologie

Kliknutím na tagy zobrazíte Případové studie