06.01.2022

Intelligent Technologies se mění na intecs

Do nového roku 2022 lze vstoupit elegantně s lahví bublinek v ruce, my jsme si vybrali podstatně stylovější úvod. Měníme název i sídlo společnosti, vyladili jsme firemní brand, máme nový web [...]

Rok 2022 je rokem změny

Do nového roku 2022 lze vstoupit elegantně s lahví bublinek v ruce, my jsme si vybrali podstatně stylovější úvod. Měníme název i sídlo společnosti, vyladili jsme firemní brand, máme nový web plný zajímavého obsahu a užíváme si nových kanceláří!

Možná si říkáte, tolik odvážných změn na nás určitě zanechalo následky! Žádné obavy, stále jsme „staří známí inteligenti“ a kanceláře zůstávají v Brně. Jen je vše trochu jinak a jinde. Poznejte nás blíže, vítejte ve světě intecs.

Nezbláznili jsme se

Po více než 10 letech existence společnosti jsme dospěli k tomu, že naše prezentace neodpovídá kvalitním řešením, která poskytujeme zákazníkům po celém světě. Zkrátka i král v Power BI si připadal nahý. Padlo tedy rozhodnutí ke změně identity společnosti. V této souvislosti jsme upravili název společnost z Inteligent Technologies na údernější a jednodušší „intecs“ . Nový název bere to nejlepší ze starého jména a využívá zavedenou firemní doménu.

Souběžně řešeným krokem bylo stěhování společnosti do reprezentativnějších prostor nově rekonstruovaného „brněnského mrakodrapu“ na ulici Šumavská. Už to bylo potřeba, naše týmy rostou, a už si nebylo doslova kam sednout. V nových prostorách máme dost místa pro každého člena intecs a rádi sem zveme naše klienty. Výhledy z našich kanceláří jsou dechberoucí.

Vyřešené případy s daty

Nové logo, nové kanceláře, takže na řadu přišel web, na který jsme řádně pyšní. Intecs neomylně patří do digitálního světa, a tak je nový firemní web tou nejlepší prezentací pro všechny zájemce o naše služby v oblasti datové analytiky, ale třeba také o zájemce o práci u nás. Kromě detailních popisů nabídky služeb intecs jsou na webu desítky čerstvých případových studií jako důkaz našich schopností.

Co bude dál

Naše očekávání rozvoje intecs jsou nemalá, avšak dají se shrnout do jedné věty. Přejeme si, aby intecs zůstal příjemným místem na práci a pro naše zákazníky jsme nadále zůstali spolehlivým a čitelným obchodním partnerem.

PS: Pro fanoušky oficialit, kompletní zpráva o změně je zde.