BI na zkoušku

Nejste si jisti, jestli má BI reporting smysl ve vaší společnosti? Vyzkoušejte si ho u nás za jasně daných podmínek.

Férová cena a rychlé doručení

Předem daná cena!

Jsme féroví a transparentní, proto na začátku stanovíme cenu za implementaci, kterou nepřesáhneme. Cena za službu BI na zkoušku nepřesáhne 150 000 Kč bez DPH.

Reporting doručíme do 20 pracovních dní ode dne, kdy budeme mít veškeré nezbytné přístupy (např. k vašemu ERP, datovým skladům atd.).  

Efektivní BI reporting pro strategická rozhodnutí

Prozkoumáme vaše data a navrhneme základní BI reporting tak, aby vám data v reportech poskytovala užitečné informace a umožňovala dělat jak dílčí, tak i strategická rozhodnutí. 

Pojďme si společně ušpinit ruce

Vyzkoušíte si práci s daty, prozkoumáte jejich přínos pro fungování firmy a také chování vybrané technologie. Porozumíte tak datové problematice a zjistíte, jakým směrem rozvíjet váš reporting.

Řešení ušité na míru dle vašich potřeb

Spolu vybereme oblast, které se budeme věnovat (obchod, finance, výroba, marketing, HR) a také technologii, která vás zajímá a nebo je pro váš případ nejvhodnější (datový sklad, reporty v Power BI, Microsoft Fabric, Keboola). 

Zdokonalíme váš stávající BI reporting

Už máte u vás ve firmě BI implementované? Výborně! Díky tomu lépe rozumíte vašim potřebám a pomocí BI na zkoušku budeme schopni vylepšit stávající řešení a dáme celému procesu ještě vetší smysl.

Zanechte kontakt a my se vám ozveme


  Certifikace a partnerství

  Váš úspěch je i náš úspěch. Přesvědčte se, že vám umíme pomoci.

  0
  profesionálů
  0
  spokojených klientů
  0
  let zkušeností
  0
  oceněných projektů MS Awards

  Naši zákazníci

  Automatizace interních procesů pro aktuální reporting v Power BI

  Automatizace interních procesů pro aktuální reporting v Power BI

  Datový sklad pro evidenci měření uhlíkové stopy

  Datový sklad pro každodenní Power BI reporting v oblasti retailu

  Propojení datových zdrojů do jediné funkční aplikace zajistilo pohodlné plánování rozvrhování pracovníků na jednotlivá pracoviště.

  Stali jsme se důležitým BI partnerem pro tuto úspěšnou firmu. Našim úkolem je správa a vývoj datového skladu a reportingu v Power BI.

  Reporting plnění plánu a základna pro BI infrastrukturu

  Společnosti NaturaMed jsme měli zajistit reporting, který zvládne reagovat na dynamický rozvoj společnosti a změny firemních procesů. S tím souvisel požadavek na vybudování datového skladu a automatizaci administrativních úkonů.

  Stali jsme se globálním partnerem pro Power BI pro 8 zemí s více než 16 tísíci zaměstnanci a 2 300 pobočkami.

  Stali jsme se důležitým BI partnerem pro tuto značku. Naším úkolem bylo úspěšně zavést Power BI do celé organizace.

  Cílem bylo vytvořit sadu aplikací, která pokrývá proces nabídky produktu přes schvalování až po vytvoření výrobní zakázky.

  Komplexní výrobní reporting pro všechny problematické oblasti od kontroly financí přes efektivitu výroby po lidské zdroje.

  Cílem projektu firemního plánování bylo odstranit problémy, které bránily efektivnímu procesu plánování.

  Cílem projektu pro společnost ROSSMANN bylo sjednotit veškeré datové zdroje v rámci firmy a vytvořit jednotný analytický a reportovací nástroj pro řízení a optimalizaci klíčových procesů společnosti.

  Cílem projektu pro společnost Schenker bylo vytvořit jednotný manažerský informační systém pro řízení a optimalizaci klíčových oblastí společnosti.

  Cílem projektu bylo zajistit komplexní reporting pro oblasti: Merchandising, Logistics, Controlling, Allocation, Loyalty.

  Cílem spolupráce bylo rozšíření kompetencí interních týmů o zkušenosti s realizací komplexních problémů v oblasti BI. Za dobu spolupráce bylo realizováno několik projektů, jejíž přínosy firma získává dodnes.

  Za více než 10 let spolupráce jsme vybudovali komplexní řešení datového skladu a reportingového řešení, které umožnilo Notinu vyrůst z velikosti 100 miliónů tržeb na více než 10 miliard.